Kalkan Üzümlü Köyünde Modern Tatil Villası

Kalkan Mah. Cumhuriyet Cad. No:38/2 – Kaş, Antalya / Türkiye

Oylanmamış from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

No. Bed

3

No. Bathroom

2

Square

200 m2

Konum

Antalya

Description

Kalkan Üzümlü Köyünde bulunan bu modern balayı villası, tek yatak odası ile 2 kişilik kapasiteye sahiptir. Modern bir mimari ile özel olarak verilen bu özdeş olan villamız, olağanüstü bir deniz ve doğaya sahip. Hakim bir tepede bulunan vilamız annen korunaklı olup, balayı çiftlerimiz için ideal bir villadır.

Tek kattan mutfak tarzı villamızın girişinde oturma odası açık plan planımız, geçilen ana oda içinde, 2 adet w ve banyo yerimiz var. Yatak odasındaki manzarayı geniş kapsamlı bir mekanda barındırıyor. Eğlenceli bir eğlence ve vakit geçirebileceğiniz bir salıncağı olan villamız, harika bir günbatımı ve dünyaca ünlü Patara Plajı'na sahiptir.

Güzel günlerde Rodos birdasını dahi görebileceği bu harika manzara ve günümü romantik dakika geçirin, yemeğinizi yudumlayın. ya da içeceklerinizi yudumlayacaksınız. Bölgesinde tek modern bir mimariye sahip villa açık otoparkımızda wi-fi internet bağlantısı mevcuttur. havuzda bulunan arazi villa sahibimize ait olup dilenirse perde ile kapatılabilme özelliğine sahiptir. Cam olan bölümler One Way Vision kaplamadan görünüşte gündüzleri küçük görünür hale gelebilir. Dolayısı ile balayı çiftlerimiz için çok uygun bir villadır. Villamız içinde ihtiyaç duyacağınız mobilya mutfak gereçleri vs vardır. Kalkan şehir içi 9 km mesafede olup, araç ile 15-17 villaya ulaşılır. Bölgede genel olarak araç gereklidir. Günlük hayatız için market, camii yaklaşık 1-2 km uzaklıktadır. Market ihtiyaçlarınızı ve paket siparişlerinizi telefon ile siparişlerinizi karşılayabilirsiniz. Üzümlü köy kahvaltı salonları mevcuttur.

NOT:Villamız doğa içinde sahiplerimiz için,villa sahiplerimiz var. Buna çevrede yapılacaklar kelebek, böcek, sinek vs.bulunma var.

NOT: Kalan Ödemeler girişte cebir olarak.

Space Type

Villa

Amenities

Klima Klima
Kahvaltı Kahvaltı
Mutfak Mutfak
Otopark Otopark
Havuz Havuz
Wi-Fi Wi-Fi

Konum

Reviews

0/5
Oylanmamış
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

seyahat merkezi Verified

Member Since Nov 2022

12%
from 700 ₺ 610 ₺

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

6 Guests in maximum

BOOK NOW Book Now
from
700 ₺ 610 ₺
0 Review